BETAFENCE ROZŠIRUJE PONUKU BRÁN A VYTVÁRA VÄČŠÍ POTENCIÁL ZAVEDENÍM ELEKTRONICKÝCH BRÁN

BETAFENCE PREDSTAVUJE RAD PRODUKTOV S OZNAČENÍM CE, AKO ROBUSTA – MANUÁLNE OTOČNÉ BRÁNY A TAKTIEŽ SKLADACIE ELEKTRONICKÉ BRÁNY.

Výrobca z mesta Sheffield bude teraz schopný ponúknuť okamžitý dovoz otočných brán Robusta, ktoré predtým mali dlhý čas prípravy počas ich výroby v Európskej skupine European Betafence group.

‘Teraz budú uskladnené v našej továrni v meste  Sheffield,’ hovorí Joe Cowling, manažér predaja vo Veľkej Británíi a Írsku pre Betafence UK. ‘Toto otočí náš biznis o 180 stupňov a budeme viac konkurencieschopní. Po rozhovoroch s našimi zákazníkmi sme vždy obdržali dobrý feedback ohľadom kvality a dizajnu našich štandardných brán, avšak čas prípravy produktu, servis a cena boli vždy obmedzením. S novým radom produktov, dúfame, že všetky tieto obmedzenia budú odstránené.

Betafence očakáva, že výroba bude hotová a produkty pripravené do konca tohto mesiaca. Platí to pre jednokrídlové i dvojkrídlové brány. Budú mať výšku od 1.2m až 2.4m a rôzne možnosti šírky od jednokrídlových brán o šírke 1.2m až po dvojkrídlové brány o šírke 3m, 4m a 6m. Brány sú vyplnené panelmi Nylofor 2D Super (868 double bar) a môžu byť univerzálne zavesené (vpravo/vľavo, otvárané dnu/von), otvárané s možnosťou západky alebo zámkom Locinox, ktorý môže byť hocikedy vymenený.

VYSOKÁ KVALITA BRÁN

„Veríme, že vysoká kvalita týchto brán,  ktoré boli označené značkou CE, a nekonečné možnosti, ktoré ponúkajú našim zákazníkom, majú vo výsledku ideálnu otočnú bránu k našim populárnym systémom oplotenia“, hovorí Joe. „Skrátením času prípravy produktu a tiež zlepšujúcou sa konkurencieschopnosťou našich cien, veríme, že sme schopní ponúknuť perfektnú rovnováhu medzi kvalitou a cenou na trhu. Samozrejme, že stále budeme mať v ponuke zákazkové brány na mieru podľa predstáv našich zákazníkov a budú ďalej vyrábané našim súčasným dodávateľským reťazcom.“

Popritom Betafence tiež zahrnie do ponuky dvojité skladacie elektronické brány ako súčasť uvedenia firmy do činnosti vo Veľkej Británii. Faldivia® je výsledkom partnerstva so Švédskym špecialistom na výrobu a je na Európskom trhu už niekoľko mesiacov ako súčasť skupinových prevádzok.

‘Firma s ktorou spolupracujeme sa venuje dvojitým skladacím elektronickým bránam už niekoľko rokov a hľadala si širší trh, keďže my sme tento konkrétny produkt v našej firme nevyvinuli, tak sme sa k sebe skvele hodili,’ povedal. ‘Dopyt po týchto bránach sa za posledných päť rokov zvýšil a veľmi nás teší, že sme schopní ich ponúkať vďaka našej novej spolupráci..’

EKTRONICKÁ SKLADACIA BRÁNA

Faldivia® je bezkoľajová elektronická rýchla skladacia brána dostupná vo výškach až do 2.4m, s čistými šírkami priechodu medzi 4 až 12m a upraviteľnou rýchlosťou otvárania a zatvárania o približnej rýchlosti 1m/s. Je certifikovaná CE a TUV. Táto spolupráca by tiež mohla viesť k tomu, že Betafence zahrnie do jej ponuky aj turnikety.

‘Toto je všetko súčasťou rozšírenia a rozvíjania našej ponuky produktov. Skrz blízky kontakt s našimi zákazníkmi a vypočutím si ich recenzií, rýchlo identifikujeme potenciálne medzery v našej ponuke a zaisťujeme, že ponúkame produkty, ktoré budú slúžiť ich potrebám..’ Betafence už zaznamenala výsledky tohto postupu vďaka zlepšeniu predaja ich stĺpov Bekafix, ktoré sú v Európe už nejaký čas dostupné.

Od predstavenia stĺpov v tvare ‘I’ sme dostali pozitívne ohlasy a nárast hodnoty zakúpeného produktu za peniaze (vďaka zredukovanému času na inštaláciu) a za integrovaný systém upevnenia, ktorý sa stal populárnym medzi mnohými stálymi zákazníkmi. ‘Ohlasy na produkty sú dobré a cieľ výrobkov Bekafix byť zameraný na používateľa znamená, že keď už raz stavbári zažili výhody Bekafix, okamžite sa na tento produkt zamerajú..’

Firma vydala svoj najnovší katalóg ochrany pozemku – s vytlačenými kópiami, individuálnymi produktmi na stiahnutie a dostupnými videami na YouTube. Poskytuje tie najnovšie informácie ohľadom dostupných produktov s interaktívnou podporou.