KRÍDLOVÉ BRÁNY HORIZEN

Jednokrídlové a dvojkrídlové brány poskytujú skvelý pocit súkromia a dokonale sa dopĺňajú s panelmi oplotenia Horizen a so stenami s Gabionov.

 

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Výhody

Jeden súvislý celok
Krídlové brány sú súčasťou súvislého systému oplotenia Horizen. Tento systém bol navrhnutý tak, aby spolu s panelmi a posuvnými bránami tvoril jeden súvislý celok. Pánty krídlových brán sú zakryté špeciálnymi lištami.Jeden súvislý celok

Pevná konštrukcia
Rám brány je vyrobený zo zváraných oceľových profilov. Výplň pozostáva z profilov osadených vo vzájomnej vzdialenosti 15 mm. Rozmery oceľových stĺpov so štvorcovým prierezom sa upravujú podľa veľkosti brány.

Manuálne a motorizované
Jednokrídlové brány sú k dispozícii v manuálnej verzii alebo vo verzii s elektrozámkom. Dvojkrídlové brány sú k dispozícii v manuálnej verzii alebo vo verzii s prípravou na motorizáciu.

Ľahká a rýchla montáž
Krídlové brány Horizen možno ľahko upevniť na oceľové alebo murované stĺpiky. Dvojkrídlové brány sa dodávajú so zarážkou, ktorej výška sa dá regulovať použitím distančných podložiek.

Rám

Rám krídlových brán Horizen je vyrobený zo zváraných oceľových profilov s obdĺžnikovým prierezom s rozmermi 60 x 40 mm. Výplň je tvorená horizontálnymi oceľovými profilmi s obdĺžnikovým prierezom s rozmermi 80 x 20 mm osadenými vo vzájomnej vzdialenosti 15 mm.

Stĺpy

Stĺpy krídlových brán Horizen sú vyrobené z oceľových profilov so štvorcovým prierezom s rozmermi 80 x 80 mm alebo 120 x 120 mm, súčasťou stĺpu je čiapka. Stĺpy majú nalisované matice, čo umožňuje jednoduchú montáž panelov. Sú v prevedení na montáž do betónu alebo s oceľovou pätkou.

Príslušenstvo

Brány Horizen sa dodávajú s kompletnou sadou príslušenstva. Jednokrídlové brány sú k dispozícii v manuálnej verzii alebo vo verzii s elektrozámkom. Dvojkrídlové brány sú k dispozícii v manuálnej verzii alebo vo verzii s prípravou na motorizáciu. Dvojkrídlové brány sú vybavené zarážkou (manuálne brány sú dodatočne vybavené západkou). Existuje možnosť prikúpiť ďalšie distančné podložky, vďaka ktorým možno zarážku namontovať do neštandardnej výšky.

Technológie povrchovej úpravy

Krídlové brány Horizen sú vyrobené z profilov z galvanizovanej ocele, ktorá je následne pokrytá polyesterovým práškom (do min. hrúbky 60 mikrometrov). Stĺpy sú galvanizované zvnútra aj zvonka v súlade s európskou normou EN 10326. Následne sú pokryté vrstvou polyesterového prášku (do min. hrúbky 60 mikrometrov).

Označenie CE

Krídlové brány Horizen nesú označenie CE v súlade s európskou normou EN 13241-1 pre brány používané v priemyselných a obytných priestoroch.

Farby

Štandardné: šedá RAL 7030, zelená RAL 6005, čierna RAL 9005, biela RAL 9010, antracitová RAL 7016, štrukturovaná antracitová RAL 7016S a štrukturovaná čierna RAL 9005S

Neštandardné: RAL 9006, BF7016M, RAL 7021, RAL 7039, RAL 7040, RAL 8016, RAL 8017, RAL 8019, RAL 9007

Ďalšie RAL farby sú k dispozícii na požiadanie.