KRÍDLOVÉ BRÁNY ROBUSTA

Jednokrídlové a dvojkrídlové brány Robusta® s tyčovou výplnou, upravenými stĺpikmi, pántami, zámkom a systémom zámkových a uzemnovacích čapov.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Rám

Rám z profilovej trubky 60 x 60 mm alebo 80 x 60 mm, s tyčami 25 x 25 mm, privarenými s rozstupom 110 mm. Ozubená lišta na brány: 2 m.

Stĺpiky

Štvorcové zvárané trubky s hlavicou a upevnovacími páskami používajúce sa na upevnenie panelov plotu na stĺpiky brány pomocou špeciálnych úchytiek.

Príslušenstvo

Pánty: nastaviteľné, umožnujúce otvorenie krídel brány o 180°.
Uzamykateľný systém: skrytý zapustený zámok so zaisťovacou dorazovou doskou.
Čap do zeme: z nehrdzavejúcej ocele, pripevnený ku každému krídlu. Príslušenstvo je dodávané vrátane kľúk a euro cylindrických vložiek s 3 kľúčmi.

Technológie povrchovej úpravy

Brány Robusta® sú galvanizované (min. 275g/m2 – obe strany dohromady). Potom sú pokryté polyesterom (min. 100 mikrónov.)

Farby

Zelená RAL 6005 – biela RAL 9010 Ďalšie farby: na objednávku

Znak CE

Brány Robusta® sú označené CE podľa európskej smernice: Smernica pre stavebné výrobky (89/106/CE) a typ testovaný podľa štandardu CZ 13241-1 pre priemyselné, komerčné a garážové dvere a brány.

Použitie

Priemyselné krídlové brány Robusta® sa odporúčajú použiť tam, kde je rozhodujúca priemyselná ochrana a bezpečnosť: továrne a dielne, administratívne centrá, verejné budovy, ihriská a športoviská, školy, parky, letiská a vojenské objekty.