JEDNODUCHÝ ALEBO ZDOBENÝ PLOT?

Jednoduchý alebo zdobený? Bude pre vás jednoduchšie vybrať si plot, keď si uvedomíte, že je to vrcholový bod vášho domu a celého pozemku.

 

INOVATÍVNY PRÍSTUP K DEKORATÍVNEMU ŠTÝLU: DECOFOR

Chcete zvýrazniť klasický architektonický štýl vášho pozemku ale nemáte rezidenciu v štýle Rockefeller? Vyberte si veľkolepý panelový systém Decofor, ktorý je výbornou alternatívou za kované ploty.

Decofor sa stane zlatým klincom vášho pozemku. Jeho štýl pripomína kované oplotenie ale zároveň, vďaka jeho štruktúre, je ľahký.

Môžete si vybrať medzi dvomi štýlmi panelov: Acro, ktorý ma oblúky alebo Recto, ktorý vám umožňuje mať oplotenie v horizontálnej línii.

VYTVORTE SI SVOJE OPLOTENIE SO ZENTURO

Zenturo je viac ako oplotenie. Je to nástroj na vytvorenie vášho priestoru, ktorý ponúka takmer nekonečné výhody. Jednou z nich je ochrana štýlových nehnuteľností.

Kombinácia rôznych otvorov s dvojitými striedavo zvarenými horizontálnymi tyčami, poskytuje excelentný výsledok: unikátny dizajnérsky a nekomplexný vzhľad. Navyše má metalickú antracitovú farbu.

Aby ste mali oplotenie v charaktere priemyselného štýlu, môžete vyplniť panely Zenturo plastovými pixelmi a naaranžovať ich v ľubovoľných grafických vzoroch.

CREAZEN: PRIRODZENE

Môžete zdôrazniť inovatívny charakter vašej nehnuteľnosti výberom palisádového systému CreaZen: klasický kúsok ale v úplne novej forme. Na rozdiel od tradičných palisád, CreaZen nie je nudný. Vyčnieva z radu jeho dizajnom inšpirovaným prírodou, kde sa vertikálne profily pretínajú, čo pripomína vonkajšiu krajinu.

NESTARNÚCA KLASIKA? JEDNODUCHO SI VYBERTE BEKAFOR CLASSIC

Uprednostňujete univerzálne riešenia? Vyberte si Bekafor Classic. Čo ho robí perfektným na zabezpečenie hocijakého pozemku, bez ohľadu na jeho architektonický štýl? Vďaka jeho jednoduchej štruktúre, Bekafor Classic jemne zapadne do vašej záhrady a podčiarkne krásu a štýl vášho domu. Tento systém je avšak oveľa viac než len pozadím. Má aj skutočný podporný charakter, ktorý zaistí, že sa vy a vaša rodina budete cítiť v bezpečí.