KOMBINOVANIE HORIZEN S INÝMI TYPMI OPLOTENIA

Náš systém Horizen vyzerá skvele nielen ako samostatné oplotenie ale aj v kombinácii s inými typmi panelov alebo gabiónových stien.

Panely a brány  Horizen boli navrhnuté hlavne preto, aby boli krásnymi elementami v inak jednotvárnom systéme. Jedna línia oplotenia, možnosť upraviť výšku, dĺžku a farbu, pohodlné používanie, a čo je najdôležitejšie, jeho inovatívny a atraktívny vzhľad sú dôvodmi prečo Horizen takmer okamžite získal obrovskú popularitu medzi klientami.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ OPLOTENIA

Jednou z výhod tohto systému je jeho jednoduchá a rýchla montáž. Panely sú fixované na stĺpiky pomocou oceľových spojov, ktoré sú pripevňované imbusovým kľúčom.  Umožňujú pripojiť  diely pod ľubovoľným uhlom. Naviac, produkty Horizen môžu byť nainštalované i na základoch i bez nich.

Tieto výhody umožňujú  Horizen panelom a bránam jednoduché pripojenie k ostatným systémom Betafence. Nižšie nájdete pár inšpirujúcich projektov.

OPLOTENIE HORIZEN A ZENTURO GABIÓNOVÉ STENY

Na jednom zo súkromných pozemkov v Osvienčime, sú panely Horizen hlavným komponentom systému oplotenia vpredu, vzadu i po stranách.  Do každého rohu oplotenia si klient namontoval dve gabiónové steny, ktoré úhľadne a zaujímavo dopĺňajú celý systém.

OPLOTENIE HORIZEN A TEHLOVÉ STĹPIKY

Horizen brány a panely sú bežne montované na pevné stĺpiky. Avšak, tento majiteľ domu v dedine Modlnica si vybral inú možnosť. Položil základ z tehál a dodatočne postavil stĺpy na ktoré namontoval panely, vstup a bránu. Základ a stĺpy boli omietnuté, aby ladili s farbou domu.

OPLOTENIE HORIZEN A NYLOFOR 3D PLOT

V tej istej dedine blízko Krakova, architekti navrhli inú ale stále originálnu kombináciu pre súkromný pozemok. Tentokrát bola Horizen dvojkrídlová brána a vstup kombinovaná s Nylofor 3D panelmi v celkovej dĺžke 150 metrov. Elegantná príjazdová cesta je kombinovaná so systémom, ktorý odhaľuje krásu pozemku.

Toto sú očividne jedny z mnohých riešení, ako môžete kombinovať elementy Horizen. Máte iné nápady pre ďalšie kombinácie?