OÁZA POKOJA S NOVÝMI GABIÓNOVÝMI STENAMI

Oplotenie z kamennej steny poskytne vám a vašej rodine taký level komfortu o akom ste ani nesnívali.

Domov je najdôležitejším miestom pre každého človeka. Je to miesto kde odpočívate, relaxujete a užívate si váš rodinný život. A preto je dôležité, aby bol každý element dôkladne naplánovaný a aby splnil vaše očakávania.

Keď príde na ohrádzanie pozemkov, Betafence kladie na prvé miesto pohodlie užívateľa. Kľúčovým faktorom pohodlia je pocit bezpečia. Každý panel alebo pletivo je vyrobený presne na to. Pokročilejšie systémy navyše chránia pozemok od vonkajšieho hluku. Preto sme vyvinuli náš nový systém kamennej steny Stonewall.

GABIÓNY TICHA

Hlavným elementom systému Stonewall sú gabiónové panely, ktoré sú slávne pre ich výdrž a originálny vzhľad. Minimalistický kôš môže byť naplnený ľubovoľným materiálom. Keď je naplnený tesne a do plna, gabiónová stena tlmí vonkajší hluk a chráni ľudí vnútri pozemku od hluku prechádzajúcich áut.

Už spomenutá trvanlivosť výrobku je tiež to, čo robí gabiónové panely Stonewall tak populárnymi. Keď ich postavíte, už viac nebudete musieť premýšľať o odolnosti voči poškodeniu alebo údržbe. Gabióny vám poskytnú pokoj mysle po dlhé roky.

PRODUKT NA MIERU 

Je extrémne dôležité, aby sa systém Stonewall dal upraviť potrebám každého pozemku. To je možné vďaka flexibilite výplní a elegantne ukrytými stĺpmi vnútri každého úseku. Keďže sú stĺpiky ukryté vnútri každého panelu, systém sa môže stať jednotnou stenou.

Taktiež poskytujeme rozšírenú ponuku veľkostí. Produkt Stonewall je dostupný v troch výškach:  160 cm, 180 cm a 200 cm a troch šírkach: 20 cm, 25 cm a 30 cm.

Toľko možností robí systém Stonewall perfektným pre každého, kto si želá mať pekný, bezpečný a pohodlný plot.