OPLOTENIE A BRÁNY CREAZEN

Aj keď sme zahájili predaj našich CreaZen panelov a brán iba pred pár týždňami, oni už zdobia a chránia tri pozemky v Európe.

Odkedy sme spustili predaj, CreaZen systém vyvoláva medzi zákazníkmi nadšenie. Prvá vec, ktorou tento produkt vyniká je jeho originálny a inovatívny dizajn. Jeho typické rozloženie stĺpikov pripomína konáre a tým približuje produkt prírode a má jednoduchú eleganciu.

Otázka bezpečnosti je samozrejme dôležitá. Tak ako každý Betafence produkt, CreaZen zabezpečuje vysoký level bezpečnosti a dlhú životnosť po mnohé roky.  Dôležitou výhodu je rýchla a jednoduchá inštalácia a možnosť spojiť panely pod akýmkoľvek uhlom.

CREAZEN PROJEKTY V EURÓPE

Náš nový systém už použili traja európsky zákazníci: dvaja vo Francúzsku a jeden v Poľsku. Prvá inštalácia bola v meste Feyzin pri meste Lyon. Vlastník pozemku sa rozhodol použiť CreaZen panely pretože sa zhodovali s konceptom jeho domu: inovatívne navrhnuté ale nóbl. Jednoduchá montáž bola tiež dôležitým faktorom, zákazník si ich namontoval sám.

Zákazník, ktorý žije v severnej časti Francúzska si vybral trocha iný spôsob použitia CreaZen. Chcel dekoratívny vstup do záhrady, ktorý priláka návštevníkov jeho krásou ale v tom istom čase i zaistí bezpečnosť jeho 4 ročnej dcéry. Vybral si CreaZen bránu pre oddelenie záhrady od príjazdovej cesty pred domom.

Kompletný systém CreaZen tiež chráni pozemok v Krakowe, na ktorom boli postavené kancelárske priestory. Vlastníci budovy chceli skombinovať inovatívny tvar so zaujímavým architektonickým elementom. Nakoniec si zákazník zvolil CreaZen panely a brány.  Vďaka tomu tieto kancelárske priestory vyčnievajú medzi ostatnými budovami.