OPLOTENIE A PLOTY PRE SÍDLISKÁ

Atraktívny vzhľad a zaručená bezpečnosť – to sú hlavné úlohy pre oplotenie určené sídliskám.

Takmer všetky súčasné sídliska majú systém oplotenia. Vývojári sa ich rozhodli používať v snahe vyhovieť potrebám ich obyvateľov. Ich požiadavky sa každoročne zvyšujú, a preto cena, umiestnenie a atraktívny vzhľad už nestačia na to, aby vynikalo. Dôležitá je tiež vysoká úroveň bezpečnosti.

Pre splnenie tejto požiadavky ponúka Betafence tri riešenia, ktoré sú ideálne pre všetky sídliská.

PANELY CLASSIC NYLOFOR 3D

Jednoduchosť a dokonalé splynutie s oploteným areálom – to sú rozlišovacie vlastnosti panelov Nylofor 3D. Ohýbanie v strede panela poskytuje dodatočnú tuhosť, čo ponúka lepšie zabezpečenie majetku. Systém je odolný a zaisťuje dlhoročné použitie vďaka vysoko kvalitným polyesterovým povlakom a hrubo pozinkovaným drôtom. Tento typ panelov oplotenia bola použitý vo Varšave nehnuteľnosť Arte Nova.

ESTETICKÉ GABIÓNOVÉ STENY A PANELY ZENTURO

V prípade, že si investor za cieľ kladie neobvyklú estetiku, potom sa oplatí odporučiť oplotenie vyrobené z gabiónových stien a panelov Zenturo. Tieto gabiónové steny sú nápadné vďaka svojim výplniam (napr. kamene, stromová kôra), zatiaľ čo panely môžu byť ozdobené pixelmi pre vytvorenie originálnych vzorov.

Steny majú dôležité vlastnosti. Ide o riešenie, ktoré znižuje vonkajší hluk a navyše zlepšuje pohodlie bývania. Systém tiež zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti. Kombinácia gabiónov a panelov bola použitá v jednom z talianských sídlisk.

NEOBYKLÉ GABIÓNY

Jedna z inšpirácii zahŕňa aj nehnuteľnosť Bażantów v Katowiciach, kde sa vývojár rozhodol použiť oplotenie vyrobené z gabiónových koštrukcií naplnených kameňom. Výsledkom je krásny a originálny vzhľad. Dodatočné zabezpečenie pre oblast je poskytnuté pomocou posuvných brán Betafence. Možnosti oplotenia obytných rezidencií sú široké a závisí len na potrebách vývojára, ktoré z nich sa použijú.