OPLOTENIE ŠTADIÓNOV A ŽELEZNIČNÝCH STANÍC

Nielen futbalové štadióny ale teraz aj železničné stanice sú chránené našim inovatívnym systémom Publifor. Najnovšie je dostupný i v novej priehľadnej verzii.

Systém Publifor pozostávajúci z modulov bol vyvinutý firmou Betafence v spolupráci s CON, Talianskou Olympijskou Komisiou. Organizácia si žiadala riešenie, ktoré by splnilo prísne požiadavky súvisiace s bezpečnosťou divákov a hráčov.

Systém už sa používa niekoľko rokov a je typický jeho obrovskou silou, nepoddajnosťou, odolnosťou voči poveternostným podmienkam a mechanickému poškodeniu. Každý modul pozostáva z panelu oplotenia (väčšinou Nylofor 2D, 2D Super alebo Securifor), ktoré sú upevnené na kovový základ vyplnený betónom. Tento typ konštrukcie zabezpečuje, že je prakticky nemožné modul prevrátiť.

PRIEHĽADNÝ PLOT PUBLIFOR NA ŽELEZNIČNEJ STANICI

Náš dizajn sa osvedčil ako dobré riešenie pre železničné stanice. Nielenže Publifor zvyšuje bezpečnosť cestujúcich ale taktiež má vybavenie na označenie cestovných lístkov.

Tento systém bol použitý v najväčšej talianskej železničnej stanici Roma Termini, ako súčasť zvyšovania bezpečnosti pre jej výročie založenia. Špecificky, pre účely stanice, boli oceľové panely nahradené polykarbonátovými. Materiál je veľmi odolný voči otrasom a jeho priehľadnosť napomáha práci ochranárov a polície.