OPLOTENIE BAROFOR

Navrhnutý na použitie na miestach, kde sa kladie dôraz na ochranu, bezpečnosť a rozdelenie.
Systémy sú vhodné pre priemysel, oplotenie verejných budov,
súkromných pozemkov, škôl, parkov a ihrísk.

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely sú v ponuke v rôznych špecifikáciách v plnom rozsahu výšok od 1 m do 2,4 m. Všetky panely sú skonštruované zo zákazkovej valcovej ‘C’ sekcie vodorovných priečok s guľatou alebo hranatou výplňou. K dispozícii sú rôzne prevedenia priečok tak, aby vyhovovali rôznym vzhľadovým a bezpečnostným požiadavkám. Voliteľné oblúkové vrchné časti sú ideálne na použitie tam, kde má prvoradé miesto bezpečnosť, napríklad zaistenie detských ihrísk. Tam, kde sa vyžaduje bezpečnosť a odstrašenie, sú v ponuke kruhové alebo kosoštvorcové rovné tyčky so zašpicatenými hrotmi na sekciách, aby odradili osoby od preliezania.

Stĺpiky

VStĺpiky sú vyrobené zo zrezanej oceľovej trubice s veľkosťou 60 x 60 x 2 mm. Na vrchu sú ukončené plastickou krytkou.

Brány

Barofor® Square a Barofor® Round koľajničky môžu byť vynikajúco spojené s jednoduchými a dvojitými otočnými bránami Egidia®. Špecifická “C” škála jednoduchých a dvojitých otočných brán je k dispozícii na použitie s koľajničkovým systémom Barofor® Deco.

Technológie povrchovej úpravy

Panely sú vytvorené z dutých kruhových profilov ktoré sú následne pozinkované ponorom pri vysokej teplote a potiahnuté polyesterom. Stĺpiky z pozinkovanej ocele sú potiahnuté polyesterom. Oplotenie Barofor® je štandardne dodávané s pozinkovanou povrchovou úpravou. Bežne ponúkame 10 farebných prevedení (polyesterová vrstva na kovovej). Iné farebné prevedenia z našej kolekcie RAL sú k dispozícii na požiadanie

Farby

Zelená RAL 6005, biela RAL 9010, čierna RAL 9005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie

Univerzálny systém priečok je ideálny na použitie na miestach, kde sa kladie dôraz na ochranu, bezpečnosť a ohraničenie, napr. priemyselné budovy, verejné budovy, detské ihriská, školy, parky a firemné areály.

Inštalácia

Pri inštalácii stĺpikov do betónovej steny je potrebné sa uistiť, že vo vnútri stĺpikov nezostáva voda.

Unikátny upevňovací systém

Čierne polyamidové oddelovače sa vkladajú na každý koniec horizontálnej koľajničky a do stĺpika sú upevnené svorkou. Sú k dispozícii riešenia pre prechodové, ukončovacie a rohové stĺpiky.