OPLOTENIE BEKAFOR CLASSIC

Oplotenie Bekafor Classic od Betafence sa vyrába v rozmeroch od 630 do 2030 mm v zelenej, antracitovej a bielej farbe. Na radu Bekafor® Classic sa vzťahuje dvadsaťročná záruka.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely sú široké 2000 mm a sú v ponuke v rozsahu výšok od 630 do 2030 mm. Majú vertikálne ostne dlhé 30 mm, ktoré môžu byť umiestnené v hornej aj dolnej časti. Horizontálne zosilnenie poskytuje panelom extra pevnosť. Veľkosti oka sú 100 x 50 mm zvislé drôty s priemerom 4 mm vodorovné drôty s priemerom 4,5 mm

Stĺpiky

Stĺpikový systém Bekaclip®
Panely Bekafor® Classic môžu byť inštalované s kovovými stĺpikmi Bekaclip® (priemer 48 mm, hrúbka steny 1,50 mm). Panely je možné jednoducho upevniť k stĺpikom pomocou špeciálnych objímok Bekafor®.

Stĺpikový systém Bekafor® Click
Panely Bekafor® Classic sú kompatibilné so stĺpikovým systémom Bekafor® Click. Toto unikátne prevedenie s predinštalovanými úchytkami umožňuje upevnenie panelov k stĺpikom. Ďalšie príslušenstvo či nástroje pre štandardnú inštaláciu nie sú potrebné.

Brány

Systém Bekafor® Classic je úplný systém doplnený o jednokrídlové a dvojkrídlové brány Bekafor® Classic.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Proces predbežnej úpravy zaručuje výbornú priľnavosť poplastovania PVC k povrchu produktu. Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej a vonkajšej strany (min. povrchová ochrana 275 g/m2, obe strany dohromady) v súlade s Euro normou 10326. Nakoniec sa nanáša priľnavý náter a stĺpiky sú potiahnuté vrstvou PES (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005, biela RAL 9010, antracitová metalíza BF 7016 M.

Príslušenstvo

Niekoľko doplnkov k dispozícii na:
– upevnenie panelov priamo na stenu (úchytky na stenu)
– inštaláciu stĺpikov na betónovú podlahu či stenu (základové dosky)
– inštaláciu panelov v uhle (rohové svorky)

Použitie

Bekafor® Classic je mimoriadne vhodný systém oplotenia rezidenčných oblastí a rodinných domov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OPLOTENIE BEKAFOR CLASSIC”