OPLOTENIE BEKAFOR ESSENTIAL

Potrebujete diskrétne a zároveň trvalé oplotenie pre Vašu nehnuteľnosť? Panely oplotenia Bekafor Essential sú najlepším riešením ako pre súkromné domy, tak i záhrady.

Array

už odfotogaléria

Panely

Panely Bekafor® Essential sú široké 2000 mm a sú v ponuke v rozsahu výšok od 630 do 1930 mm. Majú vertikálne ostne dlhé 30 mm, ktoré môžu byť umiestnené v hornej aj dolnej časti. Horizontálne zosilnenie poskytuje panelom extra pevnosť. Veľkosti oka sú 200 x 50 mm a v ohybov 100 x 50 mm. Zvislé drôty s priemerom 4 mm vodorovné drôty s priemerom 4 mm

Stĺpiky

Stĺpikový systém Bekaclip®
Panely Bekafor® Essential môžu byť inštalované s kovovými stĺpikmi Bekaclip® (priemer 48 mm, hrúbka steny 1,50 mm). Panely možno jednoducho upevniť k stĺpikom pomocou špeciálnych objímok Bekafor®.

Brány

Systém Bekafor® Essential je úplný systém doplnený o jednokrídlové a dvojkrídlové brány Egidia.

Technológia povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Proces predbežnej úpravy zaručuje výbornú priľnavosť poplastovania PVC k povrchu produktu. Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej a vonkajšej strany (min. povrchová ochrana 275 g/m2, obe strany dohromady) v súlade s Euro normou 10326. Nakoniec sa nanáša priľnavý náter a stĺpiky sú potiahnuté vrstvou PES (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005.