OPLOTENIE BEKAFOR PRESTIGE

Bekafor® Prestige je exkluzívny a dekoratívny panelový systém oplotenia, ktorý poskytuje dokonalú ochranu domu a záhrady. Bekafor® Prestige je vynikajúcou alternatívou kovaného železa.

Array

už odfotogaléria

Panely

Bekafor® Prestige je pevný zváraný panel, vyrobený z pozinkovaného nízkouhlíkového oceľového drôtu. Panej je následne poplastovaný vypaľovaným polyesterom. Vďaka dvojitému horizontálnemu drôtu je panel extra silný a dlhodobý. Veľkosť oka je: 200 x 65 mm Priemer drôtu: 5 mm

Stĺpiky

Stĺpikový systém Bekaclip®
Panely Bekafor® Prestige môžu byť inštalované so stĺpikmi Bekaclip®, (priemer 48 mm, hrúbka steny 1,5 mm). Panely môžu byť jednoducho upevnené k stĺpikom pomocou špeciálnych objímok Bekafor®.

Brány

Systém Bekafor® Prestige je kompletný a doplnený jednokrídlovými bránami Bekafor® Prestige a krídlovými bránami Decofor®.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Na dosiahnutie dobrej priľnavosti polyesterového pokrytia (min. 1OO mikrónov) je použitý priľnavý poter. Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej aj vonkajšej strany (min. povrchová ochrana 275 g/m2 pre obe strany dohromady), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná povrchová ochrana priľnavosti a nakoniec sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005, antracitová metalíza BF 7016 M.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Príslušenstvo

Niekoľko doplnkov je k dispozícii na:
– upevnenie panelu priamo na stenu (úchytky na stenu)
– inštaláciu stĺpikov na betónovú podlahu či stenu (ukotvovacie dosky)
– inštaláciu panelov pod uhlom (rohové svorky)

Použitie

Bekafor® Prestige je vysoko odporúčaný na oplotenie obytných oblastí.