OPLOTENIE NYLOFOR 3D LIGHT II

Oplotenie Nylofor ® 3D Light II je vďaka vodorovným 3D záhybom
veľmi pevný a odolný.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely oplotenia majú šírku 2500 mm a výšku od 1030 do 2030 mm. Panely majú vertikálne ostne s veľkosťou 30 mm na jednej strane a sú obojstranné (ostne v hornej alebo dolnej časti). Veľkosti ôk sú 200 x 50 mm, a 100 x 50 mm v mieste prelisov. Priemer vodorovných drôtov je: 4 mm, priemer zvislých drôtov je 4 mm.

Stĺpiky

Systém stĺpikov EL
Panely sú nainštalované na prednú časť stĺpa pomocou prípojok a hákových skrutiek. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) majú otvory na upevnenie panelov a sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov s pravouhlým prierezom na objímky 
Panely sa upevňujú k obom bokom stĺpiku pomocou pravouhlých, dvojdielnych objímok, ktoré sa k sebe pripoja pomocou samostrhávacích šróbov. Existujú tri typy objímok: stredové, koncové a rohové. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Bekafix ®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu (bezpečnosť). Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 44 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Systém štvorcových stĺpikov
Panely sú upevnené na prednej strane stĺpikov prostredníctvom úchytiek a bezpečnostných skrutiek. Zvárané štvorcové trubkové stĺpiky (60 x 60 x 1,50 mm) majú závitové vložky pre upevnenie panelov pomocou úchytiek a sú ukončené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Quixolid ®
Panely sa pripevňujú k stranám stĺpiku, zasunú sa do žliabku a zaistí kovovými pásky. Nevyžaduje sa žiadne inštalačné príslušenstvo. Oceľové stĺpiky s profilom v tvare písmena H s rozmermi 75 x 50 mm sú vybavené plastovou krytkou.

Brány

Systém Nylofor ® 3D je kompletný a optimálna ochranou vďaka použitiu krídlových a posuvných brán špičkovej technológie Egidia®, Nylofor® a Robusta®.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Priľnavá povrchová vrstva pre perfektné priľnutie povrchovej plastovej vrstvy vypaľovaným polyesterom (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej a vonkajšej strany (min. hrúbka povrchovej vrstvy 275 g/m2, obe strany dohromady), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná priľnavá povrchová vrstva a nakoniec sú stĺpiky opatrené plastovou vrstvou (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005, antracitová RAL7016 a žiarovo pozinkovaná.  Ďalšie farby k dispozícii na objednávku.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OPLOTENIE NYLOFOR 3D LIGHT II”