OPLOTENIE NYLOFOR 3D PRO

Oplotenie Nylofor 3D PRO od Betafence sa vyrába v širke 2500 mm a výške od 1030 do 2430 mm a vo farebnom prevedení zelená, antracitová a biela.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely oplotenia majú šírku 2500 mm a sú dostupné vo výškach od 1030 do 2430 mm. Panely oplotenia majú vertikálne ostne dlhé 30 mm na jednej strane, ktoré môžu byť umiestnené vo vrchnej aj spodnej časti. Horizontálne upevnenia dodávajú panelom extra pevnosť. Oká majú rozmer 200 x 50 mm, oká v upevneniach majú rozmer 100 x 50 mm. Priemer drôtu plotu je 5 mm.

Stĺpiky

Systém oplotenia Nylofor 3D Pro môže byť aplikovaný do štyroch rôznych systémov stĺpikov:

Systém stĺpikov EL
Panely sú upevnené na prednú stranu stĺpikov hákovými skrutkami a spojené s každým ďalším za použitia kovových úchytiek. Zvárané obdĺžnikové stĺpiky (60 x 40 x 1,5 mm) sú vybavené otvormi na hákové skrutky a plastovými krytkami.

Systém stĺpikov Bekafix
Panely sú upevnené na bočnú stranu stĺpikov pomocou špeciálnych úchytiek vyrobených z polyamidu alebo kovu (bezpečnosť). Zvárané trubkovité stlpiky (70 x 44 mm) v tvare „H“ sú ukončené plastovou krytkou.

Systém stĺpikov Quixolid®
Panely sa pripevňujú ku stránám stĺpiku, zasunú sa do žliabku a zaistí kovovými páskami. Nevyžaduje sa žiadne inštalačné príslušenstvo. Oceľové stĺpiky s profilom v tvare písmena H a rozmermi 75 x 50 mm sú opatrené plastovou krytkou.

Systém štvorcových stĺpikov
Panely sú upevnené na prednej strane stĺpikov prostredníctvom úchytiek a bezpečnostných skrutiek. Zvárané štvorcové trubkové stĺpiky (60 x 60 x 1,50 mm) majú závitové vložky pre upevnenie panelov pomocou úchytiek a sú ukončené plastovým krytom.

Brány

Systém Nylofor® 3D Pro je dokončený a vybavený vysoko kvalitnými bránkami Egidia®, Nylofor® alebo Robusta®. jednoduchými a dvojitými bránkami, otváracími a posuvnými bránkami.

Technológie povrchovej úpravy

Panely sú vyrobené z pozinkovaných drôtov (min. 25 g/m2). Prípravný proces zaručuje výbornú priľnavosť k poplastovanému povrchu. Stĺpiky sú zvnútra aj zvonka pozinkované (min. 275 g/m2 pre obe strany spolu), v súlade s Euro normou 10326. Neskôr je aplikovaný priľnavý náter a nakoniec sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL6005, biela RAL9010 alebo antracitová RAL 7016

Použitie

Továrne, sklady, vojenské objekty, železnice, cesty, diaľnice, letiská

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OPLOTENIE NYLOFOR 3D PRO”