OPLOTENIE NYLOFOR 3D SUPER

Systém oplotenia s panelmi Nylofor 3D Super so zvláštnym 3D vyhnutím a veľmi tažkými vodorovnými drôtmi zabezpečuje optimálnu ochranu.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely majú šírku 2500 mm a výšku 1830 a 2030 mm. Panely majú na jednej strane zvislé ostne dlhé 30 mm. Oká siete majú veľkosť 200 x 50 mm a nachádzajú sa tiež na miestach, kde prechádzajú profilmi. Ťažké zvislé drôty s priemerom 5 mm a extra ťažké vodorovné drôty s priemerom 8 mm sú zárukou výnimočného stupna odolnosti panelu.

Stĺpiky

Systém stĺpikov Bekafix®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu. Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 45 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Stĺpikový systém Bekafix® Super
Pre strednú a vysokú bezpečnosť odporúčame použiť stĺpiky Bekafix® Super. Bočné upevnenie panelov so špeciálnymi bezpečnostnými kovovými skobami a skrutkami. Zvárané rúrkovité stĺpiky (100 x 54 mm) s prierezom tvaru písmena H a otvory pre umiestnenie / upevnenie panelov. Stĺpiky sú vybavené plastovou krytkou.

Štvorhranné stĺpiky s úchytmi                                                                                                                        Panely sa pripevnia na stĺpiky, spredu pomocou úchytov a zaisťovacích skrutiek. Zvarené štvorhranné trubicové stĺpiky majú vložky pre uchytenie panelov pomocou fixačných úchytov a sú zakryté umelohmotnou čiapočkou.

Brány

Nylofor® 3D Super je kompletný systém, jeho optimálna miera zabezpečenia je tiež zaistená použitím otváracích a posuvných brán Egidia®, Nylofor® Robusta®.

Technológia povrchovej úpravy

Panely sú vyrobené z pozinkovaných drôtov (min. 40 g/m2). Dôkladná predpríprava povrchu pred jeho úpravou je zárukou perfektnej priľnavosti polyesterovej práškovej farby k povrchu výrobku (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonka (minimálna hrúbka povrchovej vrstvy je 275g/m2, obe strany dohromady), v súlade s európskou normou EN 10326. Potom nasleduje nanesenie adhéznej povrchovej vrstvy a nakoniec sú stĺpiky pokryté polyesterovou práškovou farbou (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie

Systém Nylofor® 3D sa odporúča použiť na profesionálne oplotenie školských areálov, športových štadiónov, železničných objektov, nestrážených areálov, verejných priestranstiev, podnikov, atď.