OPLOTENIE NYLOFOR 3D

Oplotenie Nylofor 3D je referencia na trhu. Tento kompletný profesionálny systém oplotenia poskytuje optímálnu ochranu.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely majú šírku 2500mm a výšku od 630 mm do 2430 mm. Panely majú vertikálne ostne s veľkosťou 30 mm na jednej strane, pričom sú obojstranné (ostne v hornej alebo dolnej časti). Veľkosti oka sú 200 x 50 mm a 100 x 50 mm v mieste prelisu. Silné drôty s priemerom 5 mm zaručujú výnimočný stupeň pevnosti.

Stĺpiky

Systém stĺpikov EL
Panely sú nainštalované na prednú časť stĺpa pomocou prípojok a hákových skrutiek. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) majú otvory na upevnenie panelov a sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov s pravouhlým prierezom na objímky 
Panely sa upevňujú k obom bokom stĺpiku pomocou pravouhlých, dvojdielnych objímok, ktoré sa k sebe pripoja pomocou samostrhávacích šróbov. Existujú tri typy objímok: stredové, koncové a rohové. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Bekafix ®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu (bezpečnosť). Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 44 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Systém štvorcových stĺpikov
Panely sú upevnené na prednej strane stĺpikov prostredníctvom úchytiek a bezpečnostných skrutiek. Zvárané štvorcové trubkové stĺpiky (60 x 60 x 1,50 mm) majú závitové vložky pre upevnenie panelov pomocou úchytiek a sú ukončené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Quixolid ®
Panely sa pripevňujú k stranám stĺpiku, zasunú sa do žliabku a zaistí kovovými pásky. Nevyžaduje sa žiadne inštalačné príslušenstvo. Oceľové stĺpiky s profilom v tvare písmena H s rozmermi 75 x 50 mm sú vybavené plastovou krytkou.

Brány

Systém Nylofor® 3D je kompletnou a optimálnou ochranou vďaka využitiu krídlových a posuvných brán špičkovej technológie Egidia®, Nylofor® a Robusta®.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Povrchová ochrana priľnavosti pre perfektnú priľnavosť poplastovaním vypaľovaným polyesterom (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej a vonkajšej strany (min. povrchová ochrana 275 g/m2, obe strany dohromady), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná povrchová ochrana priľnavosti a nakoniec sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005 a žiarovo pozinkované.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie

Systém Nylofor® 3D sa odporúča použiť pri profesionálnom oplotení budov, tovární a dielní, škôl, parkov, ihrísk a športových štadiónov, letísk a vojenských priestorov.