OPLOTENIE NYLOFOR CITY

Systém oplopenia Nylofor City je kompletný systém skladajúci sa zo zváraných panelov Nylofor F s horným madlom, prispôsobenými stĺpikmi a fixačným systémom.

Array

už odfotogaléria

Panely

Panely majú šírku 2500 mm a rôzne výšky od 630 do 2030 mm. Veľkosť oka: 200 x 50 mm. Drôty sú dostatočne hrubé: horizontálne prúty s prierezom 15 x 6 mm, horizontálne drôty s priemerom 5 mm.

Stĺpiky

Zvárané trúbkovité stĺpiky (60 x 60). Stĺpiky sú vybavené závitovými vložkami na fixáciu panelov Nylofor® F. Stĺpiky majú hliníkový kryt.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných prútov. Prvotná úprava garantuje perfektné PVC poplastovanie povrchu výrobku. Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonka (min. vrstva 275 g/m2), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná adhézna vrstva a potom sú stĺpiky poplastované polyesterom (min. 60 mikrónov)

Farby

Zelená RAL 6005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Príslušenstvo

Fixačné spony z polyamidu
Na spojenie dvoch panelov na stĺpik.
Bezpečnostné skrutky M6
Zaistiť fixačné spony do vložiek stĺpikov. Vyrobené z nerezovej ocele. Dĺžka: 40 mm. Dĺžka 60 mm pre hornú vložku. Hlava skrutky polkruhová, M6, vnútorné šesťhranné vybratie 3/16“.
Nosný profil
C profil 31,5 x 32,5 x 1,50 mm.
Pozinkovaný a potiahnutý vrstvou polyesteru.
Dĺžka 2506 mm.
Úchytky pre nosný profil
Typ C 33 x 39 x 50 mm
Na uchytenie dvoch nosných profilov na priebežný stĺpik.
Typ C 33 x 39 x 54 mm
Na uchytenie nosného profilu na koncový stĺpik: ľavá spona pre ľavý koncový stĺpik a pravá spona pre uchytenie na pravý koncový stĺpik. Na uchytenie dvoch nosných profilov na rohový stĺpik: pravá a ľavá spona.
Oceľové úchytky s otvormi s priemerom 8 mm.
Pozinkované a poplastované.
Farba: zelená.
Neoprénové antivibračné pásky
Na zníženie prenosu hluku a zabránenie prenosu vibrácií medzi panelmi a stĺpikmi. Samolepiaca, dĺžka 25 mm. Upevňujú sa na horný horizontálny drôt panelu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OPLOTENIE NYLOFOR CITY”