OPLOTENIE SECURIFOR 3D

Oplotenie Securifor® 3D je kompletný systém vyvinutý za účelom vysokej bezpečnosti a zároveň s vysokou estetickou úrovňou.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely pozostávajú zo zváraných sietí a sú vybavené horizontálnymi výstuhami. Šírka: 2518,6 mm. Veľkosť oka: 12,7 x 76,2 mm (V x Š). Priemer drôtu: 4 mm

Stĺpiky

Systém stĺpikov Bekafix® Super 
Bočné upevnenie panelov je možné pomocou špeciálnych bezpečnostných kovových skôb so skrutkami (100 x 54 mm) v tvare písmena H s otvormi pre umiestnenie / upevnenie panelov. Stĺpiky sú opatrené plastovou krytkou. Panely sú pripevnené k bočnej strane stĺpika pomocou špeciálnych pavúkovitých spojovadiel a jednosmerných skrutiek.

Systém stĺpikov Securifor® s obdĺžnikovým prierezom 
Obdĺžnikový s veľkosťou 80 x 60 x 2,5 mm alebo 120 x 60 x 3 mm (v závislosti od dĺžky stĺpikov) Špeciálne 3-milimetrové oceľové lisované konzoly. Povrchová úprava nanesením polyesteru podstupujúca 1000 hodinové testovanie slaným sprejom. Panely sú spájané so stĺpikmi pomocou jednostranne prevŕtaných upevňovacích konzól, stĺpiky sú vybavené jedným radom závitových vložiek M8.

Technológie povrchovej úpravy

Panely z pozinkovaného drôtu sú následne ošetrené adhéznou vrstvou a nakoniec poplastované vrstvou priľnavého polyesteru s min. hrúbkou 100 mikrónov. Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonka (min. vrstva 275 g/m2) v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná adhézna vrstva a potom sú stĺpiky poplastovné polyesterom (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OPLOTENIE SECURIFOR 3D”