OPLOTENIE ZENTURO A ZENTURO SUPER

Oplotenie Zenturo predstavuje univerzálne riešenie pre neobmedzené moderné oplotenie a záhradné riešenia, ktoré obsahujú “všetko v jednom”. Buďte spolutvorcom svojho plota!

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Panely

Panely oplotenia Zenturo sú ploché panely so striedavo zváranými dvojitými vodorovnými drôtmi.
Oká:
– Zenturo®: 100 x 100, 100 x 50 a 50 x 50 mm,
– Zenturo® Super: 100 x 50 a 50 x 50 mm.
Panely oplotenia majú šírku 2005 mm a sú dostupné s dĺžkou v rozsahu od 655 do 2005 mm. Priemer vodorovných drôtov je: 5 mm, priemer zvislých drôtov je: 4,15 mm.

Stĺpiky

Bekaclip stĺpiky
Zenturo panely môžu byť namontované na kovových stĺpikoch Bekaclip® (ako je použité pri Bekafor® Classic & Prestige paneloch). Panely sa ľahko pripevňujú k stĺpikom za použitia štandardných Bekafor® doplnkov.

Zenturo® Gabion stĺpiky
Na vytvorenie gabiónovej steny je potrebné použiť Zenturo® Gabion stĺpiky s rozmermi 120 x 40 x 2 mm. Panely sa pripevňujú na obe protiľahlé strany stĺpika pomocou špeciálnych úchytov a vytvárajú tak priestor medzi panelmi, ktorý je možné vyplniť rôznymi materiálmi (kameň, drevo, kôra, lístie, atď.)

Brány

Panelový plot Zenturo® sa perfektne hodí k jedno- a dvojkrídlovým bránam (výhradne typu Zenturo®).

Technológie povrchovej úpravy

Panely sú vyrobené z pozinkovaných drôtov. Pridanie adhézneho náteru prispieva k perfektnej adhézií polyesterového náteru (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonku (min. pokovanie 175 g/m², obe strany spolu) podľa Euro štandardu 10326. Následne sa nanáša adhézny náter a nakoniec sú natreté polyesterom (min. 60 mikrónov).

Farby

Antracitová metalíza BF7016M.

Vzorované výplne

Zenturo® panel je možné vyplniť dekoratívnou výplňou – pixelmi:

Pixely – tieto štvorcové a obdĺžnikové plastické prvky sa skvele hodia pre rôzne veľkosti ôk pletiva panelu: 100 x 100, 100 x 50 a 50 x 50 mm. Pixely (štvorčeky alebo obdĺžniky) sa jednoducho pripnú na panel a dajú sa z nich vytvárať čísla, slová alebo vzory na plote. Sú dostupné v antracitovej farbe.

Vzorované výplne môžu byť použité:

– aby vytvorili unikátny dizajn plota
– aby vytvárali svojrázny a požadovaný stupeň súkromia (panely môžu byť úplne vyplnené alebo polovyplnené)
– pri použití v gabiónovej konštrukcii na zakrytie najväčších pletivových ôk