PLETIVO RESITOR

Pletivo Resitor® je systém oplotenia, ktorý si aj napriek svojej elasticite udržuje svoj tvar. Skladá sa z pleteného pletiva štvorhranného tvaru siete a jeho inštalácia je jednoduchá a zároven efektívna.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Pletivo

Tvrdý drôt s jednotlivým vinutím. Oká v tvare kosoštvorca. Koncovky drôtov zahnuté z oboch strán. Dĺžka roliek: 15 alebo 25 m.

Stĺpiky

Kruhové stĺpiky s priemerom 38 mm sú vybavené čiapkou s držiakom drôtu, stĺpiky s priemerom 48 mm sú vybavené čiapkou bez držiaku drôtu. Dostupné sú aj kruhové stĺpiky s priemerom 60 a 76 mm, s výškou až 3750 mm vybavené čiapkou z umelej hmoty.

Inštalácia

Resitor® a Resitor® Super
Pletivo je k stĺpikom pripevnené pomocou nasledujúceho príslušenstva: držiaky drôtu, napínacie a viazacie drôty, napínacie tyče, napináky a napínacie objímky.

Resitor® Tenis
Oplotenie tenisového kurtu:
– pletivo Resitor® Tenis
– koncové stĺpiky, priebežné stĺpiky a vzpery
– jednokrídlová brána Fortinet®
– horizontálna tyč
– príslušenstvo (držiaky drôtov, napínacie a viazacie drôty, napínacie tyče, napináky a napínacie objímky).

Brány

Systém Resitor® je doplnený o dvere vyspelej technológie typu Fortinet® alebo Egidia®: jednokrídlové a dvojkrídlové alebo posuvné brány.

Technika povrchovej úpravy

Oceľové drôty sú pozinkované a následne poplastované. Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej aj vonkajšej strany (min. povrch 275 g/m2, obe strany dohromady) v súlade s európskou normou 10326. Následne je prevedená priľnavá povrchová úprava a nakoniec sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby

Oplotenie: zelená BF 6073.
Stĺpiky:zelená RAL 6005.

Použitie

Systém Resitor® sa odporúča použiť na profesionálne oplotenie záhrad, dvorcov, ihrísk a športovísk, tenisových kurtov, tovární a dielní.