PLOT CREAZEN CHRÁNI SÍDLO VBS

Taliansky distribútor stavebných produktov a náradia si vybral CreaZen panely z rady produktov Betafence, aby chránili jeho sklad v Salerne. Oplotenie tiež zahŕňa vchody a brány Robusta.

VBS je talianska firma sídliaca v meste Salerno. Tam tiež riadi svoj sklad na pozemku o rozmere 12,000 metrov štvorcových, kde distribútor skladuje svoje ponúkané produkty. Firma dodáva materiály pre sektor kovovýroby, stavebnému a strojárenskému priemyslu a pre záhradkárstvo a agrikultúru.

VBS si vyberá iba tie najmodernejšie riešenia, a to je dôvod prečo sa rozhodli nahradiť ich starý a opotrebovaný plot, ktorý už sa nestretával so žiadnymi estetickými ani ochrannými štandardami. Staré pletivo bolo nahradené panelmi CreaZen od Betafence.

INOVATÍVNE PALISÁDOVÉ OPLOTENIE

Panely, ktoré boli uvedené na trh iba pred pár mesiacmi, sa vyznačujú svojím jedinečným vzhľadom. Ich profily sú umiestnené vertikálne ale asymetrickým spôsobom. Tým sa získa výsledok, ktorý pripomína vetvičky kríkov a tým robí vzhľad oplotenia bližším k prírode. Jeho originálny vzhľad je kombinovaný s vysokou úrovňou ochrany pozemku a tiež aj odolnosťou voči premenlivým poveternostným podmienkam.

Až 66 panelov CreaZen bolo namontovaných okolo skladu v meste Salerno. Oplotenie bolo doplnené dvomi vstupmi Robusta a dvomi Robusta konzolovými posuvnými bránami: jedna motorizovaná a jedna na elektrický zámok. Všetky elementy dohromady vytvárajú konzistentné a elegantné oplotenie, ktoré sa perfektne hodí k architektúre budovy VBS.