PLOTY DECOFOR SÚ DOSTUPNÉ VO VERZII RECTO

Ponuka Betafence teraz uvádza ďalšiu verziu dekoratívnych panelov Decofor. Model Recto je typický svojím plochým tvarom hornej časti produktu.

Systém oplotenia Decofor bol navrhnutý pre tých, ktorí si cenia nielen bezpečnosť ale aj eleganciu a dekoratívne vlastnosti každého elementu ich domu a ich pozemku. Úhľadná a elegantná štruktúra so zakriveným zakončením Arco bola vrele uvítaná od individuálnych používateľov ale taktiež v mestských oblastiach, ako sú napríklad parky.

Aby sme rozšírili výber produktov, ktoré ponúkame, pripravili sme tiež ďalšiu verziu panelov Decofor, ktorú nazývame Recto. Táto verzia bola nedávno pridaná do ponukového letáku Betafence. Líši sa od predchádzajúcich modelov jej zakončujúcou líniou, ktorá je v tomto prípade plochá.

VŠESTRANNÉ VÝHODY PLOTU DECOFOR

Všetky ostatné vlastnosti systému Decofor zostali nezmenené. Jeho najväčšou výhodou je dekorácia a elegancia, vďaka ktorej toto oplotenie vyniká pred ostatnými typmi oplotenia. Panely sa dajú rýchlo namontovať na pevné stĺpiky. Môžu byť tiež upevnené do stien alebo základov. Tento systém vám zaručuje nepoddajnosť a silu po dlhé roky.

Spolu s panelmi si tiež môžete zakúpiť výhodné a odolné krídlové brány v oboch verziách, v štandardnej verzii Arco a vo verzii Recto, ktorá je dostupná na požiadanie.