SYSTÉM OPLOTENIA – JEDNODUCHŠÍ SPÔSOB OPLOTENIA

Pevný vzhľad a premyslená línia oplotenia, jednoduchšie rozhodovanie sa pri nákupe a ľahšia inštalácia. Investovanie do kompletných systémov oplotenia je trendom, ktorý sa v posledných rokoch  stáva veľmi populárnym.

“Najprv si vyberiem panely a potom upravím bránu a vchod a nakoniec nájdem vhodné stĺpy aby sa utvorilo oplotenie” takýto bol nákupný proces pre produkty, ktoré budú ochraňovať náš pozemok niekoľko rokov. Zostavenie celého plotu bolo časovo veľmi náročné, pretože bolo nutné aby sme každý prvok vybrali samostatne.

Preto sa v posledných rokoch stále viac a viac zákazníkov rozhoduje kupovať hotové oplotenie, ktoré je starostlivo vyrobené továrensky. Naše portfólio zahŕňa kompletné oplotenie založené na pletivách aj paneloch. Ak sa rozhodnete zvoliť jeden z nich, veľmi uľahčíte proces rozhodovania a skrátite čas potrebný na montáž.

VÝHODY SYSTÉMOV OPLOTENIA

Kompletný systém je tvorený z panelov alebo pletiva, venuje sa stĺpkom aj doplnkom práve tak ako vchodom a bránam (v niektorých prípadoch aj visiace a posuvné). Vy sa musíte len rozhodnúť, či sa vám páči vzor plotu a jeho vlastnosti (úroveň ochrany, výška, farba) vyhovujú Vašim potrebám. Ak áno, môžete si kúpiť kompletnú sadu produktov bez toho, aby ste sa museli obávať, ako budú spolu pasovať.

Nákupom kompletného systému oplotenia sa uistíte, že jeho prvky sa budú zhodovať vizuálne (jeden vzor) a aj technicky. To je neskôr dôležité ako pri inštalácií (pretože skracuje a uľahčuje proces) tak aj počas používania plotu. Stabilný systém je odolnejší voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE SYSTÉMY

Spoločnosť Betafence pripravuje viac ako tucet kompletných systémov, ktoré vám poskytnú široký výber možností a zodpovedajú všetkým Vašim potrebám. Tu sú najobľúbenejšie a najzaujímavejšie:

Horizen – systém je typický horizontálnym nastavením bránových a panelových koľajníc a jednou líniou oplotenia. Vďaka dokonalej nepriehľadnosti poskytuje najvyššiu úroveň súkromia a ochrany majetku;

CreaZen– inovatívny systém v súlade s najnovšími trendmi palisádového oplotenia. Jeho dizajn je spojený s krajinnými prvkami ako sú kríky alebo stromy, takže je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú prírodu;

Decofor – je kombináciou inovatívnej konštrukcie s dekoratívnou povrchovou úpravou. Krásne zvýrazní eleganciu nehnuteľnosti, ktorú ochraňuje a okrem iného bude vyčnievať od okolia.

Zenturo – je charakterizovaný množstvom veľkostí otvorov, ktoré môžu byť vyplnené pixelmi alebo páskami. Takéto doplnky budú robiť Vás plot jedinečným a originálnym;

Bekafor Classic – je systém vytvorený pre zákazníkov, ktorí chcú jemné panely. Jednoduchá štruktúra plotu neodťahuje pozornosť od pozemku a domu.

Keď sa rozhodnete vybrať kompletný systém oplotenia určite nájdete riešenie, ktoré spĺňa Vaše očakávania.