PLETIVO FORTINET

Pletivo Fortinet® od Betafence sa vyrába vo výške 1020 do 2510 mm,vo veľkosti od 50,8 x 50,8 mm a v zelenom farebnom prevedení. Na celú radu Fortinet® Medium a Super sa vzťahuje dvadsaťročná záruka.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Pletivo

Zvárané pletivo Fortinet® (oka o rozmere 50,8 x 50,8 mm) je z galvanizovného drôtu, elektricky zváraného na každom prekrížení a potiahnutého plastom. Horizontálne drôty majú záhyb na každom oku. Drôtené pletivo vysoké 150 cm a viac má ostne s veľkosťou 25,4 mm na jednej strane na umiestnenie hore alebo dole. Dĺžka rolky: 25 m.

Stĺpiky

Systém Fortinet® so zváranými valcovými stĺpikmi Bekaclip® zaručuje optimálne ohradenie. Podperné a medziľahlé stĺpiky sú vybavené upevňovacou pätkou a majú kruhový vnútorný profil. Sú doplnené plastovou hlavicou. Upevňovacie spony sú z nerezovej ocele, pozinkované zvnútra aj zvonka s minimálnou hrúbkou vrstvy 275 g/m2 (2 strany dohromady) – podľa európskej normy 10326. Sú pozinkované a potiahnuté plastom s polyesterom s minimálnou hrúbkou vrstvy 60 mikrónov.

Brány

Systém Fortinet® je dotváraný radou technicky vyspelých brán typu Fortinet® alebo Egidia®: jednoduché a dvojité krídlové a posuvné brány.

Technológie povrchovej úpravy

Rolky sú vyrobené z pokovovaných drôtov. Špeciálny prípravný proces zaručuje nanesenie perfektne priľnavej PVC vrstvy na povrch výrobku.

Farby

Plot: zelená 6073
Stĺpiky: zelená RAL 6005

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PLETIVO FORTINET”