PLETIVO PANTANET ESSENTIAL

Pletivo Pantanet® Essential od Betafence sa vyrába vo výškach od 610 mm do 2030 mm a dodáva sa v roliach po 25 m. Dostupné v zelenej a antracitovej farbe. Na celú radu Pantanet® Essential sa vzťahuje desaťročná záruka.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Všeobecné informácie

Pantanet® Essential je veľmi obľúbená zváraná sieť v rolách po 25m. Používa sa na oplotenie záhrad rodinných domov. Pretože ide o zváranú sieť, ktorá sa nedá rozpliesť, je z hľadiska bezpečnosti ako klasické štvorhranné pletivo.

Pletivo

Pletivo je vyrobené z oceľových drôtov, odporovo zvárané a potiahnuté plastom. Horizontálne drôty majú záhyb na každom oku. Na vrchole pletiva je dvojitý drôt a v spodnej časti pletiva je drôt jednoduchý.

Stĺpiky

Profesionálna inštalácia

Stĺpiky Bekaclip®
Podporné stĺpiky sú vybavené upevnovacou pätkou a majú kruhový vonkajší profil, dodávajú sa s plastovými hlavicami. Upevnovacie spony sú z nehrdzavejúcej ocele.

Zvárané trubkové stĺpiky
Sú galvanizované zvnútra aj zvonka s minimálnou hrúbkou 275g/m2 (obe strany dohromady) podľa európskej normy 10147. Sú galvanizované a potiahnuté plastom s polyesterom s minimálnou hrúbkou vrstvy 60 mikrónov.

Svojpomocná inštalácia

Stĺpiky Bekaclip® – P
Stĺpiky guľatého profilu, z farebného PVC, zosilnené v oleji temperovaným oceľovým drôtom z vysoko uhlíkovej ocele. S upevnovacími páskami na pletivo a hlavicou s logom Betafence.

Brány

Systém Pantanet® Essential je kompletný a bezpečný systém vybavený bránami vysokej technickej úrovne Fortinet® alebo Egidia®: jednoduché a dvojité krídlové a posuvné brány.

Technológie povrchovej úpravy

Role sú vyrobené z pokovovaných drôtov. Špeciálny prípravný proces zaručuje nanesenie perfektne priľnavej PVC vrstvy na povrch výrobku.

Farby

Plot: zelená 6073, antracitová metalíza BF7016M
Stĺpiky: zelená RAL 6005, antracitová metalíza BF7016M (iba pre Bekaclip®)

Dodanie a montáž

Pantanet® Essential sa dodáva vo výškach od 610 mm do 2030 mm. Ako stĺpiky pre toto pletivo sú najvhodnejšie stĺpiky Bekaclip®, ku ktorým sa pomocou svoriek Bekaclip® tento plot veľmi ľahko prichytáva, ale Pantanet® Essential je možné montovať i pomocou viazacieho drôtu na štandardné guľaté stĺpiky. Samozrejme nesmieme zabudnúť na vhodné plotové vzpery.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PLETIVO PANTANET ESSENTIAL”