PLETIVO PANTANET LIGHT

Pletivo Pantanet ® Light od Betafence je vhodný ako dočasné oplotenie. Vyrába sa v zelenom farebnom prevedení. Na celú radu Pantanet ® Light sa vzťahuje desaťročná záruka.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Obecné informácie

Pantanet® Light je najslabším oplotením rady Pantanet® (najväčšie oká a najtenší drôt). Pantanet® Light je vhodný skôr ako dočasné oplotenie, pre demarkačné účely.

Pletivo

Pletivo je vyrobené z oceľových drôtov, odporovo zvárané a potiahnuté plastom. Horizontálne drôty majú záhyb na každom oku.

Stĺpiky

Profesionálna inštalácia

Stĺpiky Bekaclip®
Podporné stĺpiky sú vybavené upevnovacou pätkou a majú kruhový vonkajší profil, dodávajú sa s plastovými hlavicami. Upevnovacie spony sú z nehrdzavejúcej ocele.

Zvárané trubkové stĺpiky
Sú galvanizované zvnútra aj zvonka s minimálnou hrúbkou 275g/m2 (obe strany dohromady) podľa európskej normy 10147. Sú galvanizované a potiahnuté plastom s polyesterom s minimálnou hrúbkou vrstvy 60 mikrónov.

Svojpomocná inštalácia

Stĺpiky Bekaclip® – P
Stĺpiky guľatého profilu, z farebného PVC, zosilnené v oleji temperovaným oceľovým drôtom z vysoko uhlíkovej ocele. S upevnovacími páskami na pletivo a hlavicou s logom Betafence.

Brány

Systém Pantanet® je kompletný a bezpečný systém vybavený bránami vysokej technickej úrovne Fortinet® alebo Egidia®: jednoduché a dvojité krídlové a posuvné brány.

Technológie povrchovej úpravy

Role sú vyrobené z pokovovaných drôtov. Špeciálny prípravný proces zaručuje nanesenie perfektne priľnavej PVC vrstvy na povrch výrobku.

Farby

Plot: zelená 6073
Stĺpiky: zelená RAL 6005, antracit (iba pre Bekaclip®)

Inštalácia a použitie

Pantanet® Light môže byť nainštalovaný na rovnaký typ stĺpikov ako ostatné Pantanety a môže byť využitý v kombinácii s rovnakým typom vrát ako ostatné Pantanety (Fortinet a Egidia). Vyrába sa len v zelenej farbe.