PLETIVO PANTANET PROTECT

Pletivo Pantanet® Protect od Betafence sa vyrába z galvanizovaného drôtu potiahnutého plastom v zelenej farbe. Na celú radu Pantanet Protect sa vzťahuje dvadsaťročná záruka.

Array

už od

Vytlačiť


fotogaléria

Pletivo

Galvanizované pletivo vyrobené z galvanizovaného drôtu, odporovo zvárané a potiahnuté plastom. Horizontálne drôty majú záhyb na každom oku. Na vrchole a v spodnej časti pletiva je jednoduchý drôt.

Stĺpiky

Profesionálna inštalácia

Stĺpiky Bekaclip®
Podporné stĺpiky sú vybavené upevnovacou pätkou a majú kruhový vonkajší profil, dodávajú sa s plastovými hlavicami. Upevnovacie spony sú z nehrdzavejúcej ocele.

Zvárané trubkové stĺpiky
Sú galvanizované zvnútra aj zvonka s minimálnou hrúbkou 275g/m2 (obe strany dohromady) podľa európskej normy 10147. Sú galvanizované a potiahnuté plastom s polyesterom s minimálnou hrúbkou vrstvy 60 mikrónov.

Brány

Systém Pantanet® je kompletný a bezpečný systém vybavený bránami vysokej technickej úrovne Fortinet® alebo Egidia®: jednoduché a dvojité krídlové a posuvné brány.

Technológie povrchovej úpravy

Role sú vyrobené z pokovovaných drôtov. Špeciálny prípravný proces zaručuje nanesenie perfektne priľnavej PVC vrstvy na povrch výrobku.

Farby

Plot: zelená RAL 6073
Stĺpiky: zelená RAL 6005, antracit (jen pro Bekalcip®)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PLETIVO PANTANET PROTECT”